Serwis i naprawa urządzeń chłodniczych

Wszędzie tam gdzie przechowywana jest żywność wymagająca niskich temperatur niezbędne są chłodnie. Nie wszystkie produkty muszą być głęboko mrożone dlatego też, wewnątrz chłodni temperatura może wynosić niewiele stopni poniżej zera.

Temperatury stosowane w chłodniach zależą więc od jej przeznaczenia. Oferowane i montowane przez nas urządzenia to przede wszystkim komory chłodnicze i mroźnicze, meble chłodnicze oraz lodówki domowe. Nasze usługi świadczymy w Poznaniu, ale także na terenie całej Wielkopolski, gdzie mamy wielu zadowolonych klientów. Będzie nam miło, jeśli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu optymalną satysfakcję.

Oprócz dostarczania gotowych rozwiązań, zajmujemy się również naprawą i serwisem chłodni i innych urządzeń chłodniczych. Zapewniamy także doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, a nasi doświadczeni pracownicy zawsze chętnie odpowiedzą na każde pytanie telefonicznie bądź przesłane drogą elektroniczną.

Chłodnictwo – Poznań i okolice

Codziennie staramy się sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami nowoczesne chłodnictwo. Współpracujemy z podmiotami usługowymi i handlowymi z najróżniejszych branż, w których wykorzystuje się chłodnie, mroźnie, lodówki i zamrażarki oraz wiele innych zaawansowanych urządzeń chłodniczych. W gronie naszych klientów znajdują się firmy z branży spożywczej, farmaceutycznej, gastronomicznej, chemicznej czy transportowej. Dostarczenie tym podmiotom urządzeń chłodniczych odpowiadających w optymalny sposób ich potrzebom, stanowi dla nas priorytet. Właśnie dlatego, jako dostawca rozwiązań z zakresu chłodnictwa z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie podnosimy jakość naszych usług świadcząc nie tylko doradztwo i dostawy lodówek czy chłodni, ale także wykonując ich kompleksowe serwisy, naprawy oraz przeglądy techniczne.

Dostawa, montaż, naprawa i serwis urządzeń chłodniczych – Poznań i Wielkopolska

W zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie dostarczyć chłodnie, komory mroźnicze, kostkarki do lodu czy lodówki i zamrażarki o różnych parametrach. Z uwagi na specyfikę poszczególnych branż, zapotrzebowanie na urządzenia chłodnicze jest niezwykle zróżnicowane. W czasach, gdy przechowywanie leków czy substancji organicznych wymaga zamrażarki niskotemperaturowej, branża gastronomiczna korzysta z lodówek, a transport głęboko zmrożonych produktów jest możliwy dzięki komorom chłodniczym, szeroki zakres usług staje się obowiązkiem dostawcy urządzeń chłodniczych. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia o różnej pojemności, w wielu rozmiarach, umożliwiające osiągnięcie różnych zakresów temperatur. Zapraszamy do kontaktu, w celu zyskania większej ilości informacji na temat oferowanych przez nas usług i urządzeń. Mamy nadzieję, że nasza oferta w kompleksowy sposób odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a poziom naszych usług będzie dla Państwa satysfakcjonujący. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Obsługujemy Klientów:

  • indywidualnych
  • sklepy
  • apteki
  • serowarnie
  • duże biurowce

Nasi partnerzy

partnerzy
Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl