Czyszczenie klimatyzacji

Aby klimatyzacja w domu, biurze, sklepie, aptece czy serwerowni działała w sposób sprawny i wydajny, niezbędne jest jej regularne serwisowanie. Jednym najważniejszych procesów, mających szczególne znaczenie w celu zapewnienia sprawności urządzeń, jest czyszczenie klimatyzacji. Firma Ice Klima oferuje klientom indywidualnym oraz biznesowym szybkie i dokładne czyszczenie oraz serwis urządzeń i systemów klimatyzacji różnych typów – od najprostszych, aż po najbardziej skomplikowane. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług.

Systemy klimatyzacji nieustannie narażone są na liczne zanieczyszczenia, takie jak kurz, brud, drobnoustroje czy substancje i związki chemiczne. Odkładanie się brudu w trudno dostępnych zakamarkach znacznie pogarsza sprawność funkcjonowania klimatyzacji oraz obniża komfort jej użytkowania. Niezwykle znaczącą konsekwencją zanieczyszczonej klimatyzacji jest podniesienie kosztów jej eksploatowania. Systemy i klimatyzatory, których sprawność odbiega od optymalnej, generują większe zużycie energii elektrycznej, przez co koszty użytkowania klimatyzacji znacznie się zwiększają.

Ice Klima – profesjonalne czyszczenie klimatyzacji

zabrudzonej i zanieczyszczonej klimatyzacji rodzi także niebezpieczeństwo uszkodzenia poszczególnych podzespołów i części, co może generować kosztowne wymiany lub naprawy. W konsekwencji może prowadzić to do unieruchomienia całej klimatyzacji. Aby uniknąć tak dramatycznego scenariusza, warto wykonywać regularne czyszczenie klimatyzacji. Koszt takiego zabiegu będzie znacznie niższy niż cena wymiany poszczególnych podzespołów, dlatego warto wykonywać go w regularnych odstępach czasu.

W Ice Klima oferujemy kompleksowe czyszczenie klimatyzacji, skutecznie usuwając zanieczyszczenia, pleśń, grzyby i inne substancje, mogące obniżyć komfort, efektywność i bezpieczeństwo użytkowania klimatyzacji. Swoje usługi świadczymy na terenie całego Poznania wykonując prace na zlecenie osób prywatnych, a także małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Gwarantujemy szybki dojazd oraz natychmiastowe podjęcie działań naprawczych. Nasze usługi obejmują także:

  • montaż i dostawę klimatyzatorów,
  • kompleksowy serwis klimatyzacji,
  • naprawę urządzeń i systemów chłodniczych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,
  • naprawę sterowania i central klimatyzacyjnych.


Sprawdź również

Realizacje

Nasi partnerzy

partnerzy
Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl