Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja samochodowa pozwala na komfort podróży, zwłaszcza w ciepłe dni i nie tylko. Jeśli odczuwasz słabą siłę nawiewu, nieprzyjemny zapach – zgłoś się do nas. Należy pamiętać, że regularne sprawdzanie i naprawa usterek pozwoli zachować wysoką wydajność klimatyzacji. Nasza firma prowadzi profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej.

Sprawdzanie szczelności układu

Wykonujemy kompleksowe sprawdzanie szczelności układu chłodniczego. To jeden z najważniejszych elementów przeglądu i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzatorów. Sprawdź naszą ofertę, by przekonać się że robimy to sprawnie, solidnie i szybko! Ciesz się szczelną i bezpieczną klimatyzacją w atrakcyjnej cenie!

Napełnianie czynnika chłodniczego

Zapewniamy napełnianie czynnika chłodniczego oraz jego wymianę w klimatyzatorach stacjonarnych oraz w systemach klimatyzacji samochodowej. Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższych cenach. Z nami Twoja klimatyzacja zawsze będzie działać w sposób niezawodny i wydajny. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Odgrzybianie

Pozbądź się uciążliwego zapachu pleśni dobiegającego z Twojej klimatyzacji. Profesjonalne i skuteczne odgrzybianie klimatyzacji wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów to gwarancja sprawnej, zdrowej i bezpiecznej klimatyzacji w Twoim domu, biurze lub samochodzie. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Nasi partnerzy

Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl