Napełnianie czynnika chłodniczego

Czynnik chłodniczy to jeden z najważniejszych elementów decydujący o tym, czy nasza klimatyzacja samochodowa działa sprawnie. Jego wyciek, ubytek lub zużycie sprawia, że wydajność klimatyzacji samochodowej spada, przez co system przestaje spełniać swoje zadania. Przyczyny ubytku czynnika chłodniczego w klimatyzacji samochodowej mogą być różne, często dochodzi do niego na skutek nieszczelnego układu lub braku regularnego serwisu klimatyzacji. Aby uniknąć poważnych problemów i dużych wydatków niezbędne są regularne przeglądy i serwisowanie klimatyzacji samochodowej.

Klimatyzacja samochodowa – kompleksowy serwis

Ice Klima oferuje profesjonalne napełnianie czynnika chłodniczego. Wykorzystując dostępne technologie i nasze wieloletnie doświadczenie, w szybki i sprawny sposób wymienimy lub uzupełnimy czynnik chłodniczy w systemie klimatyzacji Twojego samochodu. Usuniemy stary czynnik chłodniczy, który nie nadaje się do dalszego użytku i napełnimy instalację nowym, co w znacznym stopniu podniesie wydajność autoklimy. Jeśli zachodzi potrzeba uzupełnienia czynnika w instalacji, również jesteśmy w stanie wykonać je szybko i sprawnie. Posiadamy liczne certyfikaty uprawniające naszych mechaników i serwisantów do naprawy i przeglądów systemów klimatyzacji samochodowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć najbardziej skomplikowane usterki w systemach klimatyzacji samochodowej wiodących producentów.

Ice Klima – poznaj nasze usługi

Kompleksowy przegląd klimatyzacji samochodowej należy wykonywać nie rzadziej niż raz do roku. Pozwala to na bieżące usuwanie usterek na wczesnym etapie zapewniając bezproblemową i wydajną pracę klimatyzacji w samochodzie. Optymalną porą roku na serwis klimatyzacji oraz przegląd systemu jest wiosna. O tej porze roku temperatura jest już wystarczająco wysoka, a w stacjach obsługi nie ma jeszcze kolejek. Jako doświadczony serwis klimatyzacji, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy kompleksowe sprawdzenie szczelności układu oraz napełnianie czynnika chłodniczego w atrakcyjnej cenie. Swoją ofertę adresujemy do firm i klientów indywidualnych. Zadbaj o regularny serwis klimatyzacji w swoim samochodzie. Postaw na doświadczenie, solidność i najwyższą jakość usług, które od lat oferujemy kierowcom z Poznania i innych miast Wielkopolski.

Nasi partnerzy

Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl