Naprawa klimatyzacji

Sprawna i niezawodna klimatyzacja stanowi podstawę funkcjonowania wielu pomieszczeń. Mowa tu nie tylko o wnętrzach mieszkalnych czy biurach, ale także o pomieszczeniach sprzedażowych, magazynach, aptekach czy serwerowniach. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba stałego chłodzenia i wymiany powietrza, niezbędne jest zapewnienie sprawnie działającej klimatyzacji. Aby zapewnić właściwe warunki w tych pomieszczeniach, awaria klimatyzacji powinna być usunięta najszybciej jak to możliwe. Oferujemy kompleksowe naprawy klimatyzatorów oraz systemów klimatyzacji, od najprostszych, aż po najbardziej skomplikowane.

Wykorzystując najnowocześniejsze i najskuteczniejsze dostępne metody, nasza firma od lat oferuje kompleksowe naprawy systemów klimatyzacji stosowanych w pomieszczeniach mieszkalnych i usługowych. Wykorzystując nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów, jesteśmy w stanie naprawić najbardziej niestandardowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa, takie jak systemy multi i VRV, obejmujące nawet kilkanaście klimatyzatorów. Systemy tego typu stosowane są w największych obiektach usługowych i widowiskowych, takich jak galerie handlowe, hale widowiskowe obiekty magazynowe, hale produkcyjne czy obiekty sportowe.

Serwis klimatyzacji – Poznań, Września, Swarzędz

Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Sokolnickiej 19 w Sokolnikach Gwiazdowskich. Nasze usługi oferujemy na terenie miast: Poznań, Września, Swarzędz oraz okolicznych miejscowości. Wszystkie nasze czynności naprawcze poprzedza kompleksowo i profesjonalnie wykonana diagnostyka. Pozwala ona na szybkie i precyzyjne rozpoznanie źródła awarii klimatyzacji oraz wybór optymalnej metody serwisowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki i skuteczny sposób wykonać niezbędne naprawy, co pozwala znacznie skrócić przerwy i przestoje w pracy spowodowane awarią klimatyzatorów. Mając na uwadze szeroki zakres naszej działalności, do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Naprawa klimatyzacji dokonywana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami. Pozwala to naszej firmie świadczyć usługi w zakresie napraw i serwisu najbardziej skomplikowanych systemów klimatyzacji.

Dlaczego warto wybrać naprawę klimatyzacji świadczoną przez Ice Klima? Nasze atuty, to:

  • doświadczenie, wiedza i zaawansowane umiejętności ekipy serwisowej,
  • kompleksowa diagnostyka,
  • stała współpraca z wiodącymi dostawcami i producentami systemów klimatyzacji,
  • liczne certyfikaty i uprawnienia do serwisowania klimatyzacji różnych typów,
  • atrakcyjny stosunek jakości do ceny naszych usług,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • szybkie i sprawnie działanie w celu jak najszybszego usunięcia usterki.


Sprawdź również

Realizacje

Nasi partnerzy

partnerzy
Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl