Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

Profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji samochodowej w autach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta i szybkie terminy realizacji. U nas sezon na serwis klimatyzacji trwa cały rok. Pozbądź się pleśni i grzybów z układu chłodzącego i ciesz się sprawną i zdrową klimatyzacją.

Jeśli z nadmuchu klimatyzacji czujesz intensywny zapach pleśni lub stęchlizny, oznacza to, że prawdopodobnie Twoja klimatyzacja samochodowa jest zagrzybiona. Pleśń, grzyby oraz inne zanieczyszczenia rozwijają się na poszczególnych elementach wewnętrznych układu, po czym są wdmuchiwane wraz ze schłodzonym powietrzem do wnętrza samochodu. Nie trzeba dodawać, że taki stan rzeczy uniemożliwia jej poprawne funkcjonowanie, co może prowadzić do całkowitego unieruchomienia systemu chłodniczego. Jest jednak jeszcze jeden aspekt związany z zagrzybioną klimatyzacją – zdrowotny. Rozwijające się wewnątrz klimatyzacji grzyby, bakterie oraz inne mikroorganizmy, intensywnie uczulają, przez co klimatyzacja samochodowa – zamiast gwarantować komfort jazdy, staje się źródłem poważnych kłopotów ze zdrowiem.

Serwis klimatyzacji – pozbądź się grzybów i pleśni

Metodą na skuteczne i szybkie pozbycie się grzybów z układu chłodzącego jest odgrzybianie klimatyzacji. To jedna z najczęściej wybieranych czynności serwisowych przeprowadzanych w autoryzowanych stacjach obsługi oraz warsztatach. W Ice Klima wykonujemy bezpieczne i efektywne odgrzybianie, które pozwala przywrócić klimatyzacji samochodowej jej sprawność i sprawia, że chłodzenie w aucie będzie znacznie bardziej efektywne. Dokładne usuwanie grzybów i pleśni wymaga wysokiej jakości sprzętu oraz wieloletniego doświadczenia. Jedno i drugie charakteryzuje świadczone przez nas usługi. Ice Klima to połączenie umiejętności i profesjonalizmu z najwyższej klasy technologią. Pozwala to nam trwale radzić sobie ze wszystkimi niedogodnościami, których źródłem jest zagrzybiona klimatyzacja samochodowa.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wykonywać regularne odgrzybianie klimatyzacji w Ice Klima. Najważniejsze, choć z pewnością niejedyne z nich, to:

  • przywrócenie sprawności klimatyzacji samochodowej,
  • koniec z wdychaniem zagrzybionego powietrza,
  • troska o zdrowie swoje oraz przewożonych osób,
  • szeroki wybór metod odgrzybiania, pozwalający na wybór najbardziej efektywnego sposobu,
  • najwyższy stopień dokładności i precyzji dezynfekcji,
  • atrakcyjne ceny,
  • szybkie terminy realizacji,
  • doświadczeni serwisanci,
  • doskonale wyposażony park maszynowy,
  • współpraca z klientami indywidualnymi oraz firmami.

Nasi partnerzy

Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl