Serwis klimatyzacji

Współczesne technologie w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji pozwalają na tworzenie zaawansowanych rozwiązań dedykowanych wszystkim tym, którzy potrzebują systemów niestandardowych, zaprojektowanych na miarę własnych potrzeb i preferencji. Zastosowanie takich rozwiązań pomaga osiągnąć optymalną wydajność i skuteczność chłodzenia i wentylacji. Rynek klimatyzatorów i systemów klimatyzacji nieustanie się rozwija, proponując nowe rozwiązania i standardy. Za dostawcami i producentami systemów chłodniczych nieustannie podążają firmy oferujące naprawę i serwis klimatyzacji. Wszystko po to, aby na skutek awarii urządzeń zapewnić błyskawiczny i kompleksowy serwis, niezależnie od rodzaju i typu klimatyzacji. Usługi firmy Ice Klima świadczymy na terenie Swarzędza, Wrześni, Poznania oraz okolicznych miejscowości. Dostarczamy szybką i profesjonalną obsługę serwisową, dzięki której sprawność poszczególnych urządzeń zostaje przywrócona tak szybko, jak to możliwe. Odgrywa to istotną rolę w przypadku pomieszczeń, takich jak serwerownie czy hale produkcyjne, w których zapewnienie niskiej temperatury ma kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania maszyn.

Naprawa klimatyzacji – kompleksowo i niedrogo

Wykonujemy kompleksowy serwis i naprawę klimatyzacji przemysłowej oraz tej stosowanej w pomieszczeniach handlowych, komercyjnych i usługowych. Świadczymy również usługi w zakresie naprawy klimatyzatorów w domach, hotelach i innych pomieszczeniach mieszkalnych. Nasze doświadczenie oraz zaawansowane umiejętności wyspecjalizowanych pracowników pozwalają na szybkie i sprawne serwisowanie:

  • pojedynczych systemów klimatyzacji typu Split,
  • systemów kasetonowych i kanałowych,
  • klimatyzacji przysyfitowej i przypodłogowej,
  • systemów multi i VRV, obejmującej kilka-kilkanaście klimatyzatorów,
  • niestandardowych rozwiązań i systemów klimatyzacji projektowanych na indywidualne zamówienie.

Oferujemy konkurencyjne ceny, profesjonalne czynności diagnostyczne oraz pełną gotowość do pracy na terenie Poznania, Swarzędza, Wrześni oraz innych wielkopolskich miast. Mając na uwadze zapewnianie naszym klientom najwyższego standardu obsługi, jesteśmy w stanie wykonać serwis centrali klimatyzacyjnej, wykryć i usunąć usterki w systemach zasilania, sterowania czy chłodzenia. Wszystko po to, aby nasi zadowoleni klienci w możliwie najszybszym czasie mogli cieszyć się przywróceniem sprawności urządzeń chłodniczych i klimatyzacji.Sprawdź również

Realizacje

Nasi partnerzy

partnerzy
Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl