Sprawdzanie szczelności układu klimatyzacji samochodowej

Aby klimatyzacja samochodowa działała sprawnie i bezproblemowo, dostarczając przyjemnego chłodu w gorące dni, niezbędne jest posiadanie szczelnego układu chłodniczego. Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy, że nawet drobne wycieki czynnika chłodniczego mogą powodować znaczne obniżenie wydajności działania klimatyzacji w ich samochodach. Poprawny, niczym niezakłócony, zamknięty obieg czynnika chłodniczego – nie tylko w klimatyzacji samochodowej, ale we wszystkich urządzeniach chłodzących – stanowi podstawowy element bezpiecznego użytkowania klimatyzacji. Właśnie dlatego decydując się na przegląd lub serwis autoklimy powinniśmy wykonać sprawdzanie szczelności układu.

Nasza firma oferuje swoim klientom profesjonalną diagnostykę w zakresie sprawdzania układu chłodniczego pod kątem jego szczelności. Wykorzystując najnowocześniejsze dostępne technologie oraz niezawodne urządzenia, gwarantujemy kompleksowy przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej. Swoją ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, dlatego w ICE KLIMA kompleksowo sprawdzimy zarówno klimatyzację w samochodzie osobowym, jak i dostawczym czy ciężarowym.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Na rynku działamy od wielu lat oferując swoim klientom kompleksowy serwis klimatyzacji. Posiadamy profesjonalne stacje obsługi klimatyzacji pozwalające na wykonywanie najbardziej zaawansowanych czynności z zakresu diagnostyki oraz naprawy i serwisu. Jeśli klimatyzacja w Twoim samochodzie „nie daje rady”, zauważasz znaczący spadek jej wydajności lub problem z nieregularną pracą, może to oznaczać, że układ chłodniczy wymaga kontroli. Skontaktuj się z nami. Przyprowadź swoje auto do naszego serwisu i zobacz, jak szybko, tanio i skutecznie sprawdzamy szczelność układu chłodzenia. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Oferujemy:

  • indywidualne podejście do klienta i atrakcyjny cennik,
  • szybkie terminy realizacji,
  • doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów,
  • najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i naprawczy,
  • atrakcyjne ceny dla stałych klientów.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania dostarczając Ci wyczerpujących informacji na temat serwisu klimatyzacji samochodowej oraz wykonywanych przez nas usług.

Nasi partnerzy

Kontakt:

Ice-Klima
Ul. Rubież 10/d
61-612 Poznań
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl
Ice-Klima
ul. Sokolnicka 19,
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie,
Wielkopolska

Tel: 665-053-621
Email: iceklima.jankowiak@interia.pl