ICE-KLIMA

Klimatyzacje

Kompleksowa obsługa urządzeń klimatyzacji – zaufaj Nam!!!

Klientom gwarantujemy usługi poczynając od wyceny, poprzez dostawę urządzenia, jego montaż i aż po uruchomienie. Zapewniamy przeglądy serwisowe jak i naprawy klimatyzatorów zarówno przed, w trakcie, jak i po sezonie. Wykonujemy zlecenia zarówno od pojedynczych systemów typu split, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe, przypodłogowe aż po systemy multi i systemy VRV składające się z kilkunastu klimatyzatorów w jednym budynku.

Montaż klimatyzacji

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń i systemów klimatyzacji stacjonarnej. Nasze usługi obejmują zarówno montaż pojedynczych systemów split, jak i najbardziej skomplikowane systemy klimatyzacji, składające się z centrali i kilkunastu klimatyzatorów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Czyszczenie klimatyzacji

Gwarantujemy profesjonalne i efektywne czyszczenie klimatyzacji za pomogą najlepszych metod. Zapewniamy najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie. Czyścimy i serwisujemy klimatyzację kasetonową, kanałową, przysufitową, przypodłogową oraz wiele innych systemów klimatyzacji w pomieszczeniach.

Serwis i przegląd klimatyzacji

Ice Klima oferuje kompleksowy i w pełni profesjonalny serwis i przegląd klimatyzacji. Wykonujemy także przeglądy i serwisy pogwarancyjne oraz naprawę urządzeń klimatyzacji systemowej. Zapewniamy szybkie i skuteczne działanie, które pozwoli w jak najkrótszym czasie przywrócić sprawność klimatyzacji w Twoim domu, firmie, biurze lub sklepie.

Naprawa klimatyzacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcemy zaoferować Państwu kompleksowy serwis klimatyzatorów. Ice Klima to szybka, niedroga i skuteczna naprawa klimatyzacji w atrakcyjnej cenie, w szybkim terminie. Przyjedziemy, zdiagnozujemy problem i wykonamy kompleksową naprawę najszybciej jak to możliwe.

Dlaczego my?

Szybki kontakt!
+
Wyślij!